Provoz Školičky v Benešově v době pandemie

Provoz Školičky v Benešově v době pandemie

Dobrý den, vážení rodiče, zdravím Vás v této nelehké době,
pobočka Benešov zahajuje provoz dne 6. dubna 2020, aktuálně je k docházce přihlášeno 5 dětí.Děti i učitelé nosí roušky, hygiena je nadstandardní.
Angličtina v tyto dny nebude.
Stravování je zajištěno .
Pokud budete uvažovat o nástupu, prosím informaci nejpozději předchozí den ráno, musíme objednat jídlo.
Pokyny pro provoz:
Vstup do šatny bude umožněn jednomu rodiči  s dítětem a dítě bude rychle převzato personálem školky, aby mohl do šatny vstoupit další rodič s dítětem. Bude- li v šatně jeden rodič s dítětem, vyčkejte prosím venku za vchodovými dveřmi , než se šatna uvolní.Samozřejmě spoléhám na Vaši serioznost, pokud jste se Vy nebo někdo z Vašich blízkých dostali do kontaktu s koronavirem, že přijdete až po povinné karanténě.  

Dítěti bude před vstupem do školky měřena teplota bezdotykovým teploměrem a prosím rodiče, aby nedávali do školky děti, které vykazují jakékoliv známky nemoci ( rýma, kašel).Dále žádám rodiče, aby dítě mělo dostatek roušek, aby bylo možné roušku vyměnit v doporučovaném intervalu. ( cca 2-3 hodiny) Roušky si převezme personál školky v označeném sáčku, roušky by měly být také označeny alespoň iniciály jména dítěte lihovým fixem.Prosím vysvětlete svým dětem, že rouška je opravdu nutná a bez roušky to ve školce nebude možné fungovat. Spoléháme na to, že děti již nějaký čas nosí spolu s vámi, a tak věřím, že vědí proč je musí nosit.Děkuji.
Informace k dokumentu OČR (žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření školských zařízen), které vydalo školka: zahájení provozu školky znemožňuje pokračovat v OČR vydaném školkou, je nutné si požádat o OČR u ošetřujícího lékaře.
Pokud by se někdo  z rodičů ještě nástup rozmyslel  a chtěl přijít v pondělí, není problém, jsme tu pro děti, ale zahájení docházky mi nahlaste a prosím, přineste si oběd k ohřátí. Další den by to bylo již zajištěno.

V případě jakýchkoli dotazů mě, prosím, volejte na 603439570
Přeji Vám klidné dny a pevné zdraví.S pozdravem,
Markéta Lukáčová ředitelka a kolektiv školky

Comments are closed.