Reference

Milí rodiče, v případě, že se rozhodujete využít služeb naší školičky, možná Vám ve vašem rozhodování pomohou názory našich zákazníků.

Všem rodičům velice děkujeme za jejich pozivní hodnocení zmíněné na protálu, který se věnuje soukromým mateřským školkám. Velice si vašeho názoru vážíme a bylo nám potěšením s vámi spolupracovat v péči o vaše “poklady” Děkujeme.

Více na www.topskolky.cz

Školku Domeček dcerka navštěvovala od 2 let a byli jsme maximálně spokojení všichni. Personál byl a je skvělý, i když je třeba to brát tak, že jde o práci s lidmi a vždy to chce čas. Paní ředitelka je skvělá, a když vycítí, že něco neklape, tak situaci řeší okamžitě. Dcerka se tam naučila spoustu věcí a adaptace ve "velké" školce proběhla naprosto bez potíží. Tereza Kahovcová

Školičku máme moc rádi, hlavně díky vstřícnému přístupu učitelek a paní ředitelky. Také chválím časté pořádání různých aktivit pro děti (návštěvy pejsků, africké bubínky, solná jeskyně atd.) a také oceňuji vkládání fotek z těchto akcí na FB. Školičku doporučuji, kde můžu. Děkujeme Zemková

Syn školičku navštěvoval cca 1,5 roku a určitě doporučuji. Milý personál, skvělá domluva, příznivá cena a hlavně spokojené dítě.

Radka,