Školička Domeček je nejlépe hodnocenou soukromou školkou ve Středočeském kraji

Rádi bychom se s vámi podělili o novinku, která nám přinesla mnoho radosti. Obdrželi jsme výsledky hlasování v Žebříčku rodiči nejlépe hodnocených mateřských škol a jeslí v České republice za rok 2014 na stránkách Topskolky.cz. 
Více ...

Domeček získal akreditaci MŠMT

Vážení rodiče, prarodiče, tetičky a strýčkové, příznivci našich školiček, ... Jsme první soukromá mateřská škola v Benešově s akreditací MŠMT, nejsme a ani jsme nebyli pouze hlídací zařízení pro děti nepřijaté do státních mateřských škol, jsme MATEŘSKÁ ŠKOLA. Mateřská škola DOMEČEK je s účinností od 1.9.2015 Akreditovaná Ministerstvem školství, tělovýchovy a sportu a zapsána v rejstříku škol a školských zařízení.
Číst více

Angličtina v ceně školného

Domeček je jediná školka v Benešově, která má zahrnutou výuku anglického jazyka v ceně. Žádné další poplatky. A kvalita je zaručena, lekce poskytuje jazyková škola Language corner.
Více

Ušetřete na školkovném

naší spoluprací se společnostmi Benefity a.s. , Benefity Management s.r.o., Sodexo Pass Česká republika a.s. , která vám umožní, aby školkovné bylo hrazeno vaším zaměstnavatelem. Jak na to? Jednoduše se nás zeptejte.
Více ...

Volná místa k zápisu

Ve školce se uvolnila volná místa k zápisu do MŠ na rok 2020-2021 - Zarezervujte pro své dítě jedno z posledních míst ve školce Domeček - Nejlepší soukromé školce Středočeského kraje dle serveru TOP SKOLKY.CZ zde.
Více ...

Program

Mateřská škola zabezpečuje rytmický řád a umožňuje dítěti,učitelce i rodičům uspokojovat individuální potřeby. Denní režim je dostatečně pružný,...

Reference

Milí rodiče, v případě, že se rozhodujete využít služeb naší školičky, možná vám ve vašem rozhodování pomohou názory rodičů, kteří našich služeb využívají...

Ceník

Víme jak je v životě důležitá flexibilta, proto jsme pro Vás vytvořili čtyři druhy programů či tarifů, ve kterých je možné volit od jednorázových vstupů ....

O NÁS a NAŠE PŘEDNOSTI

Jsme soukromá mateřská školka a jesle pro Benešov a okolí. Mateřská škola v Benešově byla naším cílem již od roku 2011, kdy jsme začali působit nejdříve  2 roky v Týnci nad Sázavou a v roce 2013 jsme otevřeli na základě požadavků rodičů úplně novou mateřskou školku a jesle na stávající adrese.

Máme dostatečné kapacitní zázemí a kvalifikovaný personál a přijímáme tak děti od 1,5 do 6 let .  Zajišťujeme péči o děti s bohatým programem zaměřeným na individualitu dětí. Hravou a zábavnou formou se podílíme společně s rodinou na rozvoji osobnosti dítěte.

O tom že naše, práce je vedena s největší možnou péčí a zodpovědností svědčí nejen pochvalné reference rodičů ale i prestižní ocenenění projektu TOP Školky ( Www.topskolky.cz), kdy jsme byli za rok 2014 vyhlášeni jako nejlepší soukromá školka ve Středočeském kraji. 

Při práci s dětmi využíváme tématicky zaměřené programové bloky s mnoha aktivitami. Vedeme děti k samostatnosti, zdravému životnímu stylu, ke spolupráci a kamarádskému vztahu k ostatním dětem. Podporujeme rozvoj jejich tvůrčích schopností a fantazie a nenásilnou integraci dětí do kolektivu.

Více ...

Novinky

Více ...
Odeslat