Školička Domeček je nejlépe hodnocenou soukromou školkou ve Středočeském kraji

Rádi bychom se s vámi podělili o novinku, která nám přinesla mnoho radosti. Obdrželi jsme výsledky hlasování v Žebříčku rodiči nejlépe hodnocených mateřských škol a jeslí v České republice za rok 2014 na stránkách Topskolky.cz. 
Více ...

Domeček získal akreditaci MŠMT

Vážení rodiče, prarodiče, tetičky a strýčkové, příznivci našich školiček, ... Jsme první soukromá mateřská škola v Benešově s akreditací MŠMT, nejsme a ani jsme nebyli pouze hlídací zařízení pro děti nepřijaté do státních mateřských škol, jsme MATEŘSKÁ ŠKOLA. Mateřská škola DOMEČEK je s účinností od 1.9.2015 Akreditovaná Ministerstvem školství, tělovýchovy a sportu a zapsána v rejstříku škol a školských zařízení.
Číst více

Angličtina v ceně školného

Domeček je jediná školka v Benešově, která má zahrnutou výuku anglického jazyka v ceně. Žádné další poplatky. A kvalita je zaručena, lekce poskytuje jazyková škola Language corner.
Více

Ušetřete na školkovném

naší spoluprací se společnostmi Benefity a.s. , Benefity Management s.r.o., Sodexo Pass Česká republika a.s. , která vám umožní, aby školkovné bylo hrazeno vaším zaměstnavatelem. Jak na to? Jednoduše se nás zeptejte.
Více ...

Volná místa k zápisu

Ve školce se uvolnila volná místa k zápisu do MŠ na rok 2020-2021 - Zarezervujte pro své dítě jedno z posledních míst ve školce Domeček - Nejlepší soukromé školce Středočeského kraje dle serveru TOP SKOLKY.CZ zde.
Více ...