Školička Domeček s bohatým kulturním programem

Pravidelné a prožitkově bohatá kulturní programy přímo ve školičce.
Více ...

Prázdniny 2019

PROVOZ ŠKOLIČKY DOMEČEK JE BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN !!! PRÁZDNINY VE ŠKOLIČCE BUDOU OD 5.8.2019 DO 16.8.2019 Milí rodiče, mnozí z vás se ptáte, jak je to s provozem školky v době prázdnin. A tak vězte, že o prázdninách jarních i letních se snažíme, aby byl provoz školičky nepřerušen a o vaše děti bylo postaráno. Během letních prázdnin, ale dochází k omezení dodávek školního stravování ( vzhledem k technické renovaci a údržbě kuchyně), a tak jsme nuceni provoz školky na dva týdny omezit. Na letní prázdniny pro Vaše děti připravujeme tématicky zaměřené týdny a školička a bude přístupná i dětem, které školičku běžně nenavštěvují. Pro děti do školičky již zapsané platí ceny dle platného ceníku. Cena pro děti přihlášené na prázdninový týden 3.200,-Kč včetně stravování, celodenní provoz. PRÁZDNINOVÁ DOCHÁZKA (červenec, srpen) POLODENNÍ příchod 7:30 - 9:00, odchod 12:30 2.200 Kč / týden nebo 500 Kč / den CELODENNÍ příchod 7:30 - 9:00, odchod 15:00 - 17:30 3.200 Kč / týden nebo 800 Kč / den V případě zájmu o příměstský tábor/prázdninovou školku, použijte rezervační formulář s uvedením týdne o který máte zájem. – rezervační formulář ZDE Přejeme Vám krásné léto a těšíme se na Vaše děti. Váš tým pedagogů z Domečku.
Číst více

Otevřeli jsme pro vás a vaše děti pobočku na Smíchově

Mateřská škola v centru Prahy 5, dostupná metrem, tramvají , autobusem, autem v nádherné historické budově Smíchovské Střední Průmyslové školy, s vlastním hřištěm a zahrádkou .. to je naše nově otevřená pobočka na Smíchově. Rádi vás uvítáme na adrese Preslova 25, Praha 5 Smíchov.
Read more

Prožitkové zábavné učení

Předškolního vzdělávání, které vychází ze života dětí. Nabízíme aktivity, které jsou pro děti zajímavé a jejich realizace poskytuje dětem hlubší prožitek.
Více ...

ZÁPIS

CHCETE DOMA ŠIKULKY? DEJTE JE K NÁM DO ŠKOLKY! Mateřská škola Domeček Smíchov nabízí volná místa k zápisu do MŠ. Hledáte-li to nejlepší pro Vaše dítě , nebo vaše dítě nebylo pro školní rok 2018-2019 přijato do státní MŠ? Kontaktujte nás zde.
Více ...

Program

Mateřská škola zabezpečuje rytmický řád a umožňuje dítěti,učitelce i rodičům uspokojovat individuální potřeby. Denní režim je dostatečně pružný,...

Reference

Milí rodiče, v případě, že se rozhodujete využít služeb naší školičky, možná vám ve vašem rozhodování pomohou názory rodičů, kteří našich služeb využívají...

Ceník

Víme jak je v životě důležitá flexibilta, proto jsme pro Vás vytvořili čtyři druhy programů či tarifů, ve kterých je možné volit od jednorázových vstupů ....

O NÁS a NAŠE PŘEDNOSTI

Jsme soukromá školka a jesle pro děti od 1,5 do 6 let s kapacitou 24 dětí pro pobočku Preslova 25, Praha 5. Již od roku 2010 zajišťujeme péči o děti s bohatým programem zaměřeným na individualitu dětí.
Hravou a zábavnou formou se podílíme společně s rodinou na rozvoji osobnosti dítěte.
Školička Domeček se nachází v centru Prahy 5, na adrese Preslova 25 a je součástí budovy Smíchovské střední průmyslové školy se samostatným vchodem.  Součástí školičky je také hojně využívaná přilehlá zahrada se vzrostlými stromy a vlastní zahrádkou na pěstování zeleniny. Příhodná pozice v blízkosti trasy metra B, stanice Anděl zaručuje, že školka v centru Prahy 5 Smíchova vyhovuje rodičům, kteří za prací dojíždějí MHD ale i autem, proto rádi používáme slogan “Mateřská škola a jesle pro Prahu 5 a okolí”

Při práci s dětmi využíváme tématicky zaměřené programové bloky s mnoha aktivitami. Vedeme děti k samostatnosti, zdravému životnímu stylu, ke spolupráci a kamarádskému vztahu k ostatním dětem. Podporujeme rozvoj jejich tvůrčích schopností a fantazie a nenásilnou integraci dětí do kolektivu.

 

Více ...

Novinky

Více ...
Odeslat